Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό ΠοδόσφαιροΠαίδων - Νέων

Οι αποστολές των μικτών ομάδων της ΕΠΣ Φθιώτιδας!

Δείτε ποιοι ποδοσφαιριστές έχουν κληθεί στις μικτές ομάδες της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τα παιχνίδια με την ΕΠΣ Φωκίδας.

Δείτε ποιοι ποδοσφαιριστές έχουν κληθεί στις μικτές ομάδες της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τα παιχνίδια με την ΕΠΣ Φωκίδας.

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές αποτελούν την αποστολή της Μικτής ομάδας Κ-15 της Ε.Π.Σ. ΦΘ/ΔΑΣ που θα αγωνισθεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 16/2/2022 και ώρα 12.00 με την Ε.Π.Σ. ΦΩΚΙΔΑΣ στο γήπεδο ΧΡΙΣΣΟ Φωκίδας για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικτών Ομάδων περιόδου 2021 – 2022.

Παρακαλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στα Γραφεία της ΕΠΣΦ στις 08.00 και να έχουν μαζί τους τα δελτία τους , την κάρτα υγείας και την βεβαίωση αρνητικού self test.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ

1. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ
4. ΘΕΜΗΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
5. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΝΤΑΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
6. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
7. ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
8. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΛΕΙΒΑΝΑΤΩΝ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΟΛΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
11. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
12. ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
13. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΨΑΛΙΑΡΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
14. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
15. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
16. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΑΚΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΕΛΒΙΣ ΚΑΝΑΤΣΙ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
19. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΔΑ
20. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΜΠΟΣ Π.Α.Λ.

 

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές αποτελούν την αποστολή της Μικτής ομάδας Κ-17 της Ε.Π.Σ. ΦΘ/ΔΑΣ που θα αγωνισθεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 16/2/2022 και ώρα 14.30 με την Ε.Π.Σ. ΦΩΚΙΔΑΣ στο γήπεδο ΧΡΙΣΣΟ Φωκίδας για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικτών Ομάδων περιόδου 2021 – 2022.

Παρακαλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στα Γραφεία της ΕΠΣΦ στις 08.00 και να έχουν μαζί τους τα δελτία τους , την κάρτα υγείας και την βεβαίωση αρνητικού self test.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΣΙΑΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
2. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
5. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΝΩΣΗ 2010
6. ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΣΙΦΤΗΣ ΕΝΩΣΗ 2010
7. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΕΝΩΣΗ 2010
8. ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΜΕΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
9. ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΓΕΜΕΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
10. ΗΛΙΑΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΚΑΛΥΒΙΑ
11. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
12. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΝΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
14. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
15. ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
16. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
19. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
20. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαβάστε επίσης

Back to top button