Χάνει Τζανδάρη σε ένα από τα επόμενα ματς η Λαμία!

Τις υπηρεσίες του Φάνη Τζανδάρη σε ένα από τα επόμενα τέσσερα παιχνίδια θα στερηθεί ο ΠΑΣ Λαμία.

Αυτή τη στιγμή, ο ΠΑΣ Λαμία αγωνίζεται στο Αγρίνιο με αντίπαλο τον Παναιτωλικό στο πλαίσιο της 17ης εξ΄αναβολής αγωνιστικής της SuperLeague 1.

Στο πρώτο ημίχρονο οι δύο ομάδες βρίσκονται στο 0-0 με τον Παναιτωλικό να έχει τον πρώτο λόγο έως τώρα.

Στις καθυστερήσεις του πρώτου 45λεπτου τώρα, ο Φάνης Τζανδάρης είδε την κίτρινη κάρτα από τον διαιτητή Κουκουλά για σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Αντούνιες. Αυτή είναι η 4η κίτρινη κάρτα του Έλληνα μέσου στο πρωτάθλημα και αυτό σημαίνει πως θα πρέπει να απουσιάσει σε ένα από τα επόμενα τέσσερα ματς του πρωταθλήματος.

Θυμίζουμε πως ο ΠΑΣ στους επόμενους τέσσερις αγώνες θα αντιμετωπίσει τον Απόλλωνα Σμύρνης (εντός), τον Αστέρα Τρίπολης (εξ΄αναβολής 22η αγωνιστική-εντός), ΠΑΣ Γιάννινα (εκτός) και ΠΑΟΚ (εντός).