Α΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Α΄Φθιώτιδας: Οι αγώνες του 1ου γύρου!

Δείτε αναλυτικά τον πρώτο γύρου του πρωταθλήματος της Α΄Φθιώτιδας.

Δείτε αναλυτικά τον πρώτο γύρου του πρωταθλήματος της Α΄Φθιώτιδας.

Πριν από λίγη ώρα ολοκληρώθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄Φθιώτιδας.

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΔΩ

Πάμε τώρα να δούμε όλους τους αγώνες του πρώτου γύρου:

Ρεπορτάζ: Λάμπρος Αρναούτογλου

1η αγωνιστική

  1. Ο.Φ Ηράκλειας – ΑΠΟ Αταλάντης
  2. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Αστέρας Σταυρού
  3. Δάφνη Λιβανατών – Ρεγγίνι
  4. Ολυμπιακός Λαμίας – Προοδευτική Λάρυμνας
  5. Α.Ε Μαλεσίνας – Οπούντιος Μαρτίνου
  6. Α.Ε Καλυβίων – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  7. Α.Ο Στυλίδας – ΑΣ Λιανοκλαδίου

Ρεπό: ΑΟ Καλαποδίου

 

2η αγωνιστική

  1. Α.Ο Καλαποδίου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Αστέρας Σταυρού – Α.Ε Καλυβίων
  3. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Δάφνη Λιβανατών
  4. ΑΠΟ Αταλάντης – ΑΟ Στυλίδας
  5. Ρεγγίνι – Α.Ε Μαλεσίνας
  6. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Προοδευτική Λάρυμνας
  7. Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Λαμίας

Ρεπό: Ο.Φ Ηράκλειας

 

3η αγωνιστική 

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Α.Ε Καλυβίων
  2. Ο.Φ Ηράκλειας – Α.Ο Καλαποδίου
  3. Δάφνη Λιβανατών – Αστέρας Σταυρού
  4. Α.Ε Μαλεσίνας – Άρης. Αγ. Κωνσταντίνου
  5. Προοδευτική Λάρυμνας – ΑΠΟ Αταλάντης
  6. Ολυμπιακός Λαμίας – Ρεγγίνι
  7. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρεπό: ΑΟ Στυλίδας

 

4η αγωνιστική

  1. Ο.Φ Ηράκλειας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Α.Ε Καλυβίων – Δάφνη Λιβανατών
  3. Α.Ο Καλαποδίου – Α.Ο Στυλίδας
  4. Αστέρας Σταυρού – Α.Ε Μαλεσίνας
  5. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Ολυμπιακός Λαμίας
  6. ΑΠΟ Αταλάντης – Οπούντιος Μαρτίνου
  7. Ρεγγίνι – Α.Σ Λιανοκλαδίου

Ρεπό: Προοδευτική Λάρυμνας

 

5η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Δάφνη Λιβανατών
  2. Α.Ο Στυλίδας – Ο.Φ Ηράκλειας
  3. Α.Ε Μαλεσίνας – Α.Ε Καλυβίων
  4. Προοδευτική Λάρυμνας – Α.Ο Καλαποδίου
  5. Ολυμπιακός Λαμίας – Αστέρας Σταυρού
  6. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Άρης Αγ. Κωνσταντινου
  7. ΑΠΟ Αταλάντης – Ρεγγίνι

Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

 

6η αγωνιστική

  1. Α.Ο Στυλίδας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Δάφνη Λιβανατών – Α.Ε Μαλεσίνας
  3. Ο.Φ Ηράκλειας – Προοδευτική Λάρυμνας
  4. Α.Ε Καλυβίων – Ολυμπιακός Λαμίας
  5. Α.Ο Καλαποδίου – Οπούντιος Μαρτίνου
  6. Αστέρας Σταυρού – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  7. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – ΑΠΟ Αταλάντης

Ρεπό: Ρεγγίνι

7η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – Α.Ε Μαλεσίνας
  2. Προοδευτική Λάρυμνας – Α.Ο Στυλίδας
  3. Ολυμπιακός Λαμίας – Δάφνη Λιβανατών
  4. Οπούντιος Μαρτίνου – Ο.Φ Ηράκλειας
  5. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Α.Ε Καλυβίων
  6. Ρεγγίνι – Α.Ο Καλαποδίου
  7. ΑΠΟ Αταλάντης – Αστέρας Σταυρού

Ρεπό: Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

8η αγωνιστική 

  1. Προοδευτική Λάρυμνας – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Α.Ε Μαλεσίνας – Ολυμπιακός Λαμίας
  3. Α.Ο Στυλίδας – Οπούντιος Μαρτίνου
  4. Δάφνη Λιβανατών – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  5. Ο.Φ Ηράκλειας – Ρεγγίνι
  6. Α.Ε Καλυβίων – ΑΠΟ Αταλάντης
  7. Α.Ο Καλαποδίου – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου

Ρεπό: Αστέρας Σταυρού

9η αγωνιστική

  1. Νίκη  Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Λαμίας
  2. Οπούντιος Μαρτίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
  3. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Α.Ε Μαλεσίνας
  4. Ρεγγίνι – Α.Ο Στυλίδας
  5. ΑΠΟ Αταλάντης – Δάφνη Λιβανατών
  6. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Ο.Φ Ηράκλειας
  7. Αστέρας Σταυρού – Α.Ο Καλαποδίου

Ρεπό: Α.Ε Καλυβίων

10η αγωνιστική

  1. Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Ολυμπιακός Λαμίας – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  3. Προοδευτική Λάρυμνας – Ρεγγίνι
  4. Α.Ε Μαλεσίνας – ΑΠΟ Αταλάντης
  5. Α.Ο Στυλίδας – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  6. Ο.Φ Ηράκλειας – Αστέρας Σταυρού
  7. Α.Ε Καλυβίων – Α.Ο Καλαποδίου

Ρεπό: Δάφνη Λιβανατών

11η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Κωνσταντίνου – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  2. Ρεγγίνι – Οπούντιος Μαρτίνου
  3. ΑΠΟ Αταλάντης – Ολυμπιακός Λαμίας
  4. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Προοδευτική Λάρυμνας
  5. Αστέρας Σταυρού – Α.Ο Στυλίδας
  6. Α.Ο Καλαποδίου – Δάφνη Λιβανατών
  7. Α.Ε Καλυβίων – Ο.Φ Ηράκλειας

Ρεπό: Α.Ε Μαλεσίνας

12η αγωνιστική

  1. Ρεγγίνι – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Α.Σ Λιανοκλαδίου – ΑΠΟ Αταλάντης
  3. Οπούντιος Μαρτίνου – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  4. Προοδευτική Λάρυμνας – Αστέρας Σταυρού
  5. Α.Ε Μαλεσίνας –  Α.Ο Καλαποδίου
  6. Α.Ο Στυλίδας – Α.Ε Καλυβίων
  7. Δάφνη Λιβανατών –  Ο.Φ Ηράκλειας

Ρεπό: Ολυμπιακός Λαμίας

 

13η αγωνιστική

  1. Νίκη Αγ. Παρασκευής – ΑΠΟ Αταλάντης
  2. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Ρεγγίνι
  3. Αστέρας Σταυρού – Οπούντιος Μαρτίνου
  4. Α.Ο Καλαποδίου – Ολυμπιακός Λαμίας
  5. Α.Ε Καλυβίων – Προοδευτική Λάρυμνας
  6. Ο.Φ Ηράκλειας – Α.Ε Μαλεσίνας
  7. Δάφνη Λιβανατών – ΑΟ Στυλίδας

Ρεπό: Α.Σ Λιανοκλαδίου

 

14η αγωνιστική

  1. Άρης Αγ. Κωνσταντίνου – Νίκη Αγ. Παρασκευής
  2. Ρεγγίνι – Αστέρας Σταυρού
  3. Α.Σ Λιανοκλαδίου – Α.Ο Καλαποδίου
  4. Οπούντιος Μαρτίνου – Α.Ε Καλυβίων
  5. Ολυμπιακός Λαμίας – Ο.Φ Ηράκλειας
  6. Προοδευτική Λάρυμνας – Δάφνη Λιβανατών
  7. Α.Ε Μαλεσίνας – Α.Ο Στυλίδας

Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντης

 

15η αγωνιστική

  1. Αστέρας Σταυρού – Άρης Αγ. Κωνσταντίνου
  2. Α.Ο Καλαποδίου – ΑΠΟ Αταλάντης
  3. Α.Ε Καλυβίων – Ρεγγίνι
  4. Ο.Φ Ηράκλειας – Α.Σ Λιανοκλαδίου
  5. Δάφνη Λιβανατών – Οπούντιος Μαρτίνου
  6. Α.Ο Στυλίδας – Ολυμπιακός Λαμίας
  7. Α.Ε Μαλεσίνας – Προοδευτική Λάρυμνας

Ρεπό: Νίκη Αγ. Παρασκευής

 

ΣΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΥΡΟ Η ΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ

Διαβάστε επίσης

Back to top button