Β΄Φθιώτιδα: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική!
Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της Β΄Φθιώτιδας, την βαθμολογία των τριών ομίλων καθώς και την επόμενη αγωνιστική. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #αποτελέσματα #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #season2022_2023
Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της Β΄Φθιώτιδας, την βαθμολογία των τριών ομίλων καθώς και την επόμενη αγωνιστική. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #αποτελέσματα #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #season2022_2023
1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 1-0
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 2-6
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 3-0 ά.α.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12
- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 12
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9
- ΣΚΑΡΦΕΙΑ 6
- ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 6
- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4
- ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 4
- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 3
- ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3
- ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0-3 ά.α.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΙΒΡΗ 2-2
ΤΣΟΥΚΑ – ΓΑΡΔΙΚΙ 3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (δε διεξήχθη).
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 0-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΕΝΩΣΗ 2010 7
- ΤΣΟΥΚΑ 7
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 6
- ΔΙΒΡΗ 5
- ΓΑΡΔΙΚΙ 5
- ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 3
- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 3*
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 0
- ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 0*
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
ΔΙΒΡΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010
3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 5-3
ΓΛΥΦΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 1-2
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 0-3 ά.α.
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 0-2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 10
- ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 9*
- ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 8
- ΓΛΥΦΑ 6*
- ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 5
- ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 4
- ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 4
- ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3
- ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-0 ά.α.
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΓΛΥΦΑ