Β΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Β΄Φθιώτιδα: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική!

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της Β΄Φθιώτιδας, την βαθμολογία των τριών ομίλων καθώς και την επόμενη αγωνιστική. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #αποτελέσματα #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #season2022_2023

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της Β΄Φθιώτιδας, την βαθμολογία των τριών ομίλων καθώς και την επόμενη αγωνιστική. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #αποτελέσματα #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #season2022_2023

1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 1-0
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 2-6
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 3-0 ά.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12
  2. ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 12
  3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9
  4. ΣΚΑΡΦΕΙΑ 6
  5. ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 6
  6. ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 4
  7. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 4
  8. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 3
  9. ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3
  10. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0-3 ά.α.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΙΒΡΗ 2-2
ΤΣΟΥΚΑ – ΓΑΡΔΙΚΙ 3-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (δε διεξήχθη).
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΕΝΩΣΗ 2010 7
  2. ΤΣΟΥΚΑ 7
  3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 6
  4. ΔΙΒΡΗ 5
  5. ΓΑΡΔΙΚΙ 5
  6. ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 3
  7. ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 3*
  8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 2
  9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 0
  10. ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 0*

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
ΔΙΒΡΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010

3ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 5-3
ΓΛΥΦΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 1-2
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3-1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 0-3 ά.α.
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 10
  2. ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 9*
  3. ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 8
  4. ΓΛΥΦΑ 6*
  5. ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 5
  6. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4
  7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 4
  8. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 4
  9. ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3
  10. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-0 ά.α.
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΓΛΥΦΑ

Διαβάστε επίσης

Back to top button