Β΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Β΄Φθιώτιδας: Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική!

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων από τους τρεις ομίλους της Β΄Φθιώτιδας καθώς και πως έχουν διαμορφωθεί οι βαθμολογίες των ομίλων. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #βαθμολογίες #SportsNews #season2022_2023

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων από τους τρεις ομίλους της Β΄Φθιώτιδας καθώς και πως έχουν διαμορφωθεί οι βαθμολογίες των ομίλων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επομενη αγωνιστική:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 0-5
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 0-5
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 0-3
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0-3 ά.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15
  2. ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 15
  3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 12
  4. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 7
  5. ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 7
  6. ΣΚΑΡΦΕΙΑ 6
  7. ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 6
  8. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 3
  9. ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3
  10. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 0-3 ά.α.
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 5-0
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 1-3
ΔΙΒΡΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 3-1
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 0-4
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 2-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΕΝΩΣΗ 2010 10
  2. ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 9
  3. ΔΙΒΡΗ 8
  4. ΤΣΟΥΚΑ 7
  5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 6
  6. ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 6
  7. ΓΑΡΔΙΚΙ 5
  8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 5
  9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 0
  10. ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΔΙΒΡΗ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΓΑΡΔΙΚΙ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 4-0
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-0 ά.α.
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 0-6
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΓΛΥΦΑ 4-4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 13
  2. ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 12*
  3. ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 9
  4. ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 8
  5. ΓΛΥΦΑ 7*
  6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 7
  7. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4
  8. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 4
  9. ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3
  10. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)
ΓΛΥΦΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

Διαβάστε επίσης

Back to top button