Β΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Β΄Φθιώτιδας: Οι διαιτητές του Σαββτοκύριακου

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες της Β΄Κατηγορίας από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #διαιτητές #πρόγραμμα #SportsNews #season2022_2023

Δείτε τους ορισμούς των διαιτητών για τους αγώνες της Β΄Κατηγορίας από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΕΔΩ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας –

Σάββατο 3-12-2022

Αγώνας:      ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ       ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:                         ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΒΛΑΧΟΣ -ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

Αγώνας:           ΘΥΕΛΛΑ Μ ΒΡΥΣΗΣ- ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ                ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:                                ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ -ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 4-12-2022   ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:          ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ                                            ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Διαιτητής:                      ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΓΡΕΣΣΟΣ – ΚΟΥΤΡΟΖΗΣ

Αγώνας:     ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ                      ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:                           ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΚΟΜΗΤΗΣ – ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:          ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ                                          ΓΗΠ ΑΡΚΙΤΣΑΣ

Διαιτητής:                        ΑΥΓΕΡΗΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΤΣΙΩΝΗΣ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

Αγώνας:         ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ                                ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:                              ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΗΣ

Αγώνας:         ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ                                                 ΓΗΠ ΡΟΔΩΝΙΑΣ  

Διαιτητής:                        ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΒΛΑΧΟΣ – ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ Β

Αγώνας:                    ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΔΙΒΡΗ                                 ΓΗΠ Π. ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ

Διαιτητής:                                ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας:                ΕΝΩΣΗ 2010 – ΓΑΡΔΙΚΙ                                          ΓΗΠ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Διαιτητής:                     ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                   ΓΛΥΦΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ                                   ΓΗΠ  ΓΛΥΦΑΣ

Διαιτητής:                                 ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΣΚΑΡΛΑΣ – ΧΙΝΤΑΣ

Αγώνας:          ΟΜΒΡΟΣ -ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ                                                   ΓΗΠ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ

Διαιτητής:                        ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:               ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ -ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ                                     ΓΗΠ ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ

Διαιτητής:                                     ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΚΕΠΠΑ

Διαβάστε επίσης

Back to top button