Β΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Β΄Φθιώτιδας: Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική

Δείτε τα αποτελέσματα των τριών ομίλων της Β΄ Φθιώτιδας καθώς και τις βαθμολογίες.

Δείτε τα αποτελέσματα των τριών ομίλων της Β΄ Φθιώτιδας καθώς και τις βαθμολογίες.

Πιο αναλυτικά:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 3-4
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 0-3 ά.α.
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 0-5

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 18
  2. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18
  3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 12
  4. ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 10
  5. ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 10
  6. ΣΚΑΡΦΕΙΑ 9
  7. ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 6
  8. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 3
  9. ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3
  10. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 0-3 ά.α.
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.

2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 1-1
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ 2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΔΙΒΡΗ 0-2
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΓΑΡΔΙΚΙ 5-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΕΝΩΣΗ 2010 13
  2. ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 12
  3. ΔΙΒΡΗ 11
  4. ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 9
  5. ΤΣΟΥΚΑ 7
  6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 7
  7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 6
  8. ΓΑΡΔΙΚΙ 5
  9. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 0
  10. ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 0*

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)

ΓΑΡΔΙΚΙ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
ΔΙΒΡΗ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΤΣΟΥΚΑ – ΕΝΩΣΗ 2010
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΓΛΥΦΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 0-0
ΟΜΒΡΟΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 6-0
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 2-1
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 2-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 14
  2. ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 13*
  3. ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 12
  4. ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 11
  5. ΓΛΥΦΑ 8*
  6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 8
  7. ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 7
  8. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4
  9. ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3
  10. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (7η)

ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΡΙΑΚΗΣ – ΓΛΥΦΑ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

Διαβάστε επίσης

Back to top button