Β΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό Ποδόσφαιρο

Β΄Φθιώτιδας: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Δείτε ποιους διαιτητές όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 14-15/1 του πρωταθλήματος της Β΄Φθιώτιδας. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #διαιτητές #SportsNews #season2022_2023

Δείτε ποιους διαιτητές όρισε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 14-15/1 του πρωταθλήματος της Β΄Φθιώτιδας.

Πιο αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών:

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 

Σάββατο 14-01-2023

Αγώνας:   ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:                                  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί Διαιτητές:               ΖΑΦΕΙΡΗΣ  –  ΧΙΝΤΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 15-01-2023   ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:   ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ -ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ ΓΗΠ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ    

Διαιτητής:                         ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΓΑΚΟΣ -ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι

Αγώνας:     ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΓΗΠ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ

Διαιτητής:                                 ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΤΣΙΩΝΗΣ – ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

Αγώνας:          ΚΑΙΝΟΥΡIΟ -ΣΚΑΡΦΕΙΑ  ΓΗΠ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ

Διαιτητής:                              ΣΤΑΣΙΝΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΦΑΡΜΑΚΗΣ  – ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:     ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΤΣΟΥΚΑ  ΓΗΠ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

Διαιτητής:                                 ΑΥΓΕΡΗΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΒΛΑΧΟΣ  – ΚΟΥΤΡΟΖΗΣ

Αγώνας:   ΑΕ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ – ΠΑΜΩΛΙΑΚΟΣ ΓΗΠ  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ 

Διαιτητής:                       ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ – ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

Αγώνας:     ΔΙΒΡΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ    ΓΗΠ ΔΙΒΡΗΣ

Διαιτητής:                              ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί Διαιτητές :      ΖΑΦΕΙΡΗΣ  – ΑΡΧΟΝΤΗΣ

Αγώνας:          ΓΑΡΔΙΚΙ – ΑΤΡ ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ   ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:                        ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΓΡΕΣΣΟΣ – ΚΟΜΗΤΗΣ

Αγώνας:     ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ  – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ     ΓΗΠ ΡΑΧΕΩΝ

Διαιτητής:                               ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΚΕΠΠΑ – ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αγώνας:          ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ -ΗΡΑΚΛΗΣ  ΡΟΔΙΤΣΑΣ  ΓΗΠ ΑΝΘΗΛΗΣ

Διαιτητής:                                    ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές:      ΣΤΑΜΑΤΗΣ – ΧΙΝΤΑΣ

Αγώνας:     ΓΛΥΦΑ -ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ   ΓΗΠ ΓΛΥΦΑΣ

Διαιτητής:                                        ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Κ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ  – ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας:     ΟΜΒΡΟΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ    ΓΗΠ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ

Διαιτητής:                               ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί Διαιτητές :          ΣΚΑΡΛΑΣ – ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Διαβάστε επίσης

Back to top button