ΑκαδημίεςΠΑΣ ΛΑΜΙΑΠοδόσφαιρο

Ήττα στις λεπτομέρειες για τον ΠΑΣ Λαμία Κ17!

Ένα γκολ του Θεοχάρη στο πρώτο ημίχρονο έφτανε για τον ΝΠΣ Βόλο να πάρει τη νίκη στο «Αλέκος Παπαγεωργίου» κόντρα στον ΠΑΣ Λαμία Κ17.

Στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της 2ης φάσης του πρωταθλήματος υποδομών Κ17 ο ΠΑΣ Λαμία υποδέχθηκε την αντίστοιχη ομάδα του Βόλου γνωρίζοντας εντός έδρας ήττα με σκορ 0-1.

Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης πέτυχε ο Θεοχάρης στο 40΄ δίνοντας έτσι ένα σημαντικό τρίποντο στην ομάδα της Θεσσαλίας.

Οι δύο ενδεκάδες:

ΠΑΣ Λαμία: Καψαλιάρης Α. , Χατζηϊωάννου, Κουτσονίκας, Καψής, Τσιάκας, Κανάτσι, Αναγνωστόπουλος, Γυφτομήτρος, Σκαρλάτος, Τσαντούρης, Μιχαήλ

Βόλος: Κόκορης, Γεωργιτζίκης, Λυκουρινός, Λουλούδης, Κουκουφίκας, Αλεξιάδης, Παρμακσηζής, Γκουγκούλης, Καπετάνος, Θεοχάρης, Ιωαννίδης.