Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό ΠοδόσφαιροΠαίδων - Νέων

Μικτές ομάδες: Οι αποστολές των ομάδων!

Δείτε τις δύο αποστολές των μικτών ομάδων της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Δείτε τις δύο αποστολές των μικτών ομάδων της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές αποτελούν την αποστολή της Μικτής ομάδας Κ-14 της Ε.Π.Σ. ΦΘ/ΔΑΣ που θα αγωνισθεί την ΠΕΜΠΤΗ 16/03/2023 και ώρα 12.00 με την Ε.Π.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στο Ενωσιακό Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικτών Ομάδων περιόδου 2022 – 2023.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΝΗΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
2. ΜΙ ΓΚΕΛ ΖΑΝΙ ΦΡΑΝΤΖΗ
3. ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
4. ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΗ
5. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
6. ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
7. ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
8. ΘΩΜΑΣ ΛΙΡΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
9. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΑΞΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
10. ΠΑΡΗΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
11. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
12. ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΧΟΝΤΖΙΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
13. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ
14. ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
15. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΤΑΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
16. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17. ΜΠΛΕΝΤΙΣ ΚΟΥΣΟΒΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΥΡΤΑΓΓΙΑΣ ΕΝΩΣΗ 2010
19. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΑΡΓΑΖΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗ 2010
20. ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙBANΑΤΩΝ

Οι παρακάτω ποδοσφαιριστές αποτελούν την αποστολή της Μικτής ομάδας Κ-16 της Ε.Π.Σ. ΦΘ/ΔΑΣ που θα αγωνισθεί την Πέμπτη 16/03/2023 και ώρα 14.30 με την Ε.Π.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στο Ενωσιακό Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Μικτών Ομάδων περιόδου 2022 – 2023.

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
3. ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
4. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΕΙΜΑΡΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
5. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΟΛΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
6. ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
7. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
8. ΧΡΗΣΤΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
9. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ
10. ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
11. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
12. ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΝΤΑΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
13. ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΠΙΤΣΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
14. ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΓΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
15. ΜΑΡΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΠΡΟΟΔ/ΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
17. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
18. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
19. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΒΟΣ Π.Α. ΛΟΚΡΙΔΟΣ
20. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ Π.Α. ΛΟΚΡΙΔΟΣ

Διαβάστε επίσης

Back to top button