Ερασιτέχνης ΠΑΣ ΛαμίαΠοδόσφαιρο Σάλας

Εντός έδρας ήττα για τον ΠΑΣ Λαμία Futsal! (φωτορεπορτάζ)

Στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Stoiximan Futsal SuperLeague, ο ΠΑΣ Λαμία υποδέχθηκε σήμερα στις 17:00 τον Ερμή Ζωγράφου στο Χαλκιοπούλειο Στάδιο.

Την ήττα με σκορ 5-11 γνώρισε ο ΠΑΣ Λαμία Futsal από τον Ερμή Ζωγράφου για την 11η αγωνιστική της Stoiximan Futsal SuperLeague.

Αν και στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα της Λαμίας κατάφερε να εκμεταλλευτεί τις αντεπιθέσεις παίρνοντας προβάδισμα με 5-2 σκορ, στο δεύτερο 20λεπτο τα πράγματα άλλαξαν.

Ο ΠΑΣ έδειξε να κουράζεται ενώ παράλληλα είχε και αρκετές απουσίες, με τον Ερμή να το εκμεταλλεύεται να φτάνει τελικά στη νίκη με 5-11. Να σημειώσουμε δε ότι ο ΠΑΣ είχε συνολικά και τέσσερα δοκάρια στο παιχνίδι.

Στο ματς αγωνίστηκαν οι:

ΠΑΣ Λαμία: Καλποδίνος, Αντωνίου, Παπαναστασίου, Βαρυπάτης Αντ., Λέρης, Νικολάου, Χαντζής, Σχουλής, Γέμελος, Τσούκας

Ερμής Ζωγράφου: Πολύδωρος, Γκρίτζαλης, Ζόμπολας, Γκαϊφίλιας, Καφίρης, Σπυρόπουλος, Τσέπας, Γκουνταρδάς, Τζίμας, Τσουρέας, Κολέντζος, Μαστακούλης, Γεωργούσης, Ζώτος