Το πανόραμα του Κυπέλλου Ελλάδος
Δείτε το πανόραμα του Κυπέλλου Ελλάδας μετά την ολοκλήρωση των σημερινών αγώνων για την 2η αγωνιστική της 2ης φάσης.
1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης 1-0
Ηρακλής – ΟΦΗ 0-3 α.α.
2η αγωνιστική
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής :Aναβλήθηκε
ΟΦΗ – Πλατανιάς 26/10, 17:15
3η αγωνιστική (28-30/11)
Ηρακλής – Πλατανιάς
Απόλλων Σμύρνης – ΟΦΗ
Η βαθμολογία:
- Πλατανιάς 3
- ΟΦΗ 3
- Απόλλων Σμύρνης 0
- Ηρακλής 0
2ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός 2-1
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 0-1
2η αγωνιστική
Λεβαδειακός – Αιγινιακός 5-0
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ 25/10, 19:30
3η αγωνιστική (28-30/11)
Αιγινιακός – ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου
Η βαθμολογία:
- ΠΑΟΚ 3
- Απόλλων Πόντου 3
- Λεβαδειακός 3
- Αιγινιακός 0
3ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΑΕΚ – ΠΑΣ Λαμία 2-0
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας 1-2
2η αγωνιστική
Λαμία – Καλλιθέα 1-0
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ 26/10, 19:30
3η αγωνιστική (28-30/11)
Καλλιθέα – ΑΕΚ
Απόλλων Λάρισας – Λαμία
Η βαθμολογία:
- ΑΕΚ 3
- Απόλλων Λάρισας 3
- Λαμία 3
- Καλλιθέα 0
4ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ατρόμητος – ΑΟΚ Κέρκυρα 1-0
Σπάρτη – ΑΟ Τρίκαλα 1-3
2η αγωνιστική
ΑΟΚ Κέρκυρα – Σπάρτη 6-1
ΑΟ Τρίκαλα – Ατρόμητος 26/10, 15:00
3η αγωνιστική (28-30/11)
Σπάρτη – Ατρόμητος
ΑΟΚ Κέρκυρα – ΑΟ Τρίκαλα
Η βαθμολογία:
- ΑΟ Τρίκαλα 3
- Ατρόμητος 3
- Κέρκυρα 3
- Σπάρτη 0
5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 2-1
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός 1-0
2η αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης – ΑΟΧ Κισσαμικός 26/10, 15:00
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός 25/10, 15:00
3η αγωνιστική (28-30/11)
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Αχαρναϊκός
Η βαθμολογία:
- Ολυμπιακός 3
- ΑΟΧ Κισσαμικός 3
- Αχαρναϊκός 0
- Αστέρας Τρίπολης 0
6ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ξάνθη – Παναιτωλικός 2-0
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης 2-0
2η αγωνιστική
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός 25/10, 17:15
Εργοτέλης – Ξάνθη 25/10, 15:00
3η αγωνιστική (28-30/11)
Πανσερραϊκός – Ξάνθη
Παναιτωλικός – Εργοτέλης
Η βαθμολογία:
- Ξάνθη 3
- Πανσερραϊκός 3
- Παναιτωλικός 0
- Εργοτέλης 0
7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα 1-1
Παναιγιάλειος – Άρης 0-1
2η αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος 3-0
Άρης – Πανιώνιος 25/10, 17:15
3η αγωνιστική (28-30/11)
Παναιγιάλειος – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης
Η βαθμολογία:
- ΠΑΣ Γιάννινα 4
- Άρης 3
- Πανιώνιος 1
- Παναιγιάλειος 0
8ος όμιλος
1η αγωνιστική
Παναθηναϊκός – ΑΕΛ 2-0
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
2η αγωνιστική
ΑΕΛ – Παναχαϊκή 25/10, 17:15
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός 1-2
3η αγωνιστική (28-30/11)
Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός
ΑΕΛ – Αναγέννηση Καρδίτσας
Η βαθμολογία:
- Παναθηναϊκός 6
- Παναχαϊκή 3
- ΑΕΛ 1 0 0-2
- Αναγέννηση Καρδίτσας 0