Αθλητικές μεταδόσεις, Κυριακή 28/2
Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. #slgr1 #slgr2 #SerieA #PremierLeague #Bundesliga
Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων. #slgr1 #slgr2 #SerieA #PremierLeague #Bundesliga
Κυριακή 28/2
13:30
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΑ
14:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΕΣΤΕΡ – ΑΡΣΕΝΑΛ
14:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ – ΦΟΥΛΑΜ
14:00
Ποδόσφαιρο
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ
ΓΟΥΙΚΟΜ – ΝΟΡΙΤΣ
14:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ – ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
14:30
Ποδόσφαιρο
Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ – ΦΟΡΤ. ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
14:30
Ποδόσφαιρο
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ – ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΞΑΝΘΗ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΞΑΝΘΗ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
14:45
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
15:00
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
15:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΘΕΛΤΑ – ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
15:30
Ποδόσφαιρο
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ – ΑΓΙΑΞ
16:00
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΤΟΤΕΝΑΜ – ΜΠΕΡΝΛΙ
16:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΙΝΤΕΡ – ΤΖΕΝΟΑ
16:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
16:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΚΡΟΤΟΝΕ – ΚΑΛΙΑΡΙ
16:30
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΜΑΪΝΤΣ – ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
17:15
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
17:15
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΛΑΜΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
17:15
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΚΑΝΤΙΘ – ΜΠΕΤΙΣ
17:45
Ποδόσφαιρο
Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
ΑΛΚΜΑΑΡ – ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
18:30
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΤΣΕΛΣΙ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
19:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΝΑΠΟΛΙ – ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
19:00
Ποδόσφαιρο
Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
19:15
Ποδόσφαιρο
Α ΒΕΛΓΙΟΥ
ΓΑΝΔΗ – ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
19:30
Ποδόσφαιρο
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕΚ
19:30
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΓΡΑΝΑΔΑ – ΕΛΤΣΕ
21:15
Ποδόσφαιρο
ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ. – ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
21:45
Ποδόσφαιρο
Α ΙΤΑΛΙΑΣ
ΡΟΜΑ – ΜΙΛΑΝ
22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΓΑΛΛΙΑΣ
ΜΑΡΣΕΪΓ – ΛΥΩΝ
22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
22:00
Ποδόσφαιρο
Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ – ΜΠΡΑΓΚΑ
14:00
Μπάσκετ
VTB
ΧΙΜΚΙ – ΖΙΕΛΟΝΑ ΓΚΟΡΑ
17:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΛΑΡΙΣΑ – ΠΑΟΚ
17:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ
18:00
Μπάσκετ
LEGA A
ΜΙΛΑΝΟ – ΦΟΡΤΙΤΟΥΝΤΟ ΜΠΟΛΟΝΙΑ
19:00
Μπάσκετ
BSL
ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
19:30
Μπάσκετ
ACB
ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
20:00
Μπάσκετ
BASKET LEAGUE
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
22:30
Μπάσκετ
NBA
ΜΙΛΓΟΥΟΚΙ ΜΠΑΚΣ – Λ.Α. ΚΛΙΠΕΡΣ
3:00
Μπάσκετ
NBA
Λ.Α. ΛΕΊΚΕΡΣ – Γ.Σ. ΓΟΥΟΡΙΟΡΣ
17:00
Χαντμπολ
ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ
ΜΕΛΣΟΥΝΓΚΕΝ – ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ