Άλλα αθλήματαΒόλεϊΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο
Αθλητικές μεταδόσεις, 20/3
Γεμάτο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, για σήμερα Σάββατο 20/3.
Γεμάτο το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων, για σήμερα Σάββατο 20/3.
14:00 | Α ΓΑΛΛΙΑΣ | ΜΕΤΣ – ΡΕΝ | ||
14:00 | Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΑΜΒΟΥΡΓΟ – ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ | ||
14:00 | Β ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΑΟΥΕ – ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ | ||
14:15 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ | ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ – ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ | ||
14:30 | ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ | ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ – ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ||
14:45 | ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2 | ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ||
15:00 | ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΑΡΙΣΑ | ||
15:00 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΕΪΜΠΑΡ | ||
16:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΚΡΟΤΟΝΕ – ΜΠΟΛΟΝΙΑ | ||
16:00 | Β ΓΑΛΛΙΑΣ | ΑΜΙΑΝ – ΤΡΟΥΑ | ||
16:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΜΠΑΓΕΡΝ – ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ | ||
16:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΚΟΛΩΝΙΑ – ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ | ||
16:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ. – ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ | ||
16:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΒΟΛΣΦΜΠΟΥΡΓΚ | ||
17:00 | ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ | ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ – ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ | ||
17:00 | ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ | ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ – ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. | ||
17:15 | ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΒΟΛΟΣ – ΟΦΗ | ||
17:15 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΘΕΛΤΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ | ||
17:30 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ – ΤΟΝΤΕΛΑ | ||
18:00 | Α ΓΑΛΛΙΑΣ | ΝΙΣ – ΜΑΡΣΕΪΓ | ||
19:00 | Α ΙΤΑΛΙΑΣ | ΣΠΕΤΣΙΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ | ||
19:30 | ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ | ||
19:30 | ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ | ΣΟΥΟΝΣΙ – ΚΑΡΝΤΙΦ | ||
19:30 | ΠΛΕΪ ΑΟΥΤ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΑΜΙΑ | ||
19:30 | ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ – ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ | ΕΒΕΡΤΟΝ – ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ | ||
19:30 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΟΥΕΣΚΑ – ΟΣΑΣΟΥΝΑ | ||
19:30 | Α ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ | ΣΑΛΚΕ – ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ | ||
20:00 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ – ΠΟΡΤΟ | ||
21:00 | Α ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ | ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ – ΕΜΕΝ | ||
22:00 | ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ | ΜΠΡΑΪΤΟΝ – ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ | ||
22:00 | Α ΙΣΠΑΝΙΑΣ | ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ – ΣΕΒΙΛΛΗ | ||
22:30 | Α ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑΣ | ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣ. – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ | ||
14:15 | BSL | ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ – ΝΤΑΡΟΥΣΑΦΑΚΑ | ||
17:00 | BASKET LEAGUE | ΑΕΚ – ΗΡΑΚΛΗΣ | ||
17:00 | BASKET LEAGUE | ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΛΑΥΡΙΟ | ||
20:00 | BASKET LEAGUE | ΑΡΗΣ – ΠΑΟΚ | ||
21:00 | LEGA A | ΠΕΖΑΡΟ – ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΟΛΟΝΙΑ | ||
21:30 | NBA | ΑΤΛΑΝΤΑ ΧΟΚΣ – Λ.Α. ΛΕΪΚΕΡΣ | ||
21:45 | ACB | ΜΠΟΥΡΓΚΟΣ – ΜΠΑΝΤΑΛΟΝΑ | ||
4:00 | NBA | ΣΑΡΛΟΤ ΧΟΡΝΕΤΣ – Λ.Α. ΚΛΙΠΕΡΣ |