ΕΠΣ Φθιώτιδας: Κανονικά τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο 22-23/1
Κανονικά πρωτάθλημα θα έχουμε στις κατηγορίες της Α΄, της Β΄και των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο 22-23/1. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.
Κανονικά πρωτάθλημα θα έχουμε στις κατηγορίες της Α΄, της Β΄και των ακαδημιών το Σαββατοκύριακο 22-23/1. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα.
Σας πληροφορούμε ότι οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Α και Β Κατηγορίας για το χρονικό διάστημα 22-23 Ιανουαρίου 2022, καθώς επίσης και οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Υποδομής, θα διεξαχθούν κανονικά.
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00
1/ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ:ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08
2/ΓΗΠ. ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ: ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΑ
3/ΓΗΠ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
4/ΓΗΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ: ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΣΤΥΛΙΣ
5/ΓΗΠ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΡΕΠΟ ΡΕΓΓΙΝΙ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00
1/ΓΗΠ. ΕΛΑΤΕΙΑΣ: ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00
1/ΓΗΠ. ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ: ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
2/ΓΗΠ. ΚΟΜΝΗΝΑΣ: ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΡΕΠΟ ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΒΟΛΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 15.00
1/ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΔΟΜ 2ος όμιλος
2/ΓΗΠ. ΡΑΧΩΝ: Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΔΙΒΡΗ 3ος όμιλος
3/ΓΗΠ. ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3ος όμιλος
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/02/2022 ΓΗΠ. Μ.ΒΡΥΣΗΣ: ΘΥΕΛΛΑ – ΔΙΒΡΗ ΩΡΑ 15.00
ΤΕΤΑΡΤΗ 09/02/2022 ΓΗΠ. ΑΝΘΗΛΗΣ: ΑΝΘΗΛΗ – ΔΙΒΡΗ ΩΡΑ 15.30
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/01/2022
K – 16 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ
1/ ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 11.00
2/ ΓΗΠ. ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗΣ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.00
3/ ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ: ΦΡΑΝΤΖΗ – Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ 11.00
Κ – 14
1/ ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α 11.00
2/ ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 12.00
3/ ΓΗΠ. ΕΠΣΦ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ 10.00
Κ – 12
1/ ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 08 10.30
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/01/2022
Κ – 14 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ
1/΄ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010 – ΦΡΑΝΤΖΗ 12.00
2/ ΓΗΠ. ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗΣ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ 12.00
3/ ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 11.00
Κ – 12
1/ ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ 11.00
2/ ΓΗΠ.ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠ/ΔΑ 2010 – ΦΡΑΝΤΖΗ 10.30
3/ ΓΗΠ.ΑΣΤΕΡΑ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Β – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 10.30
4/ ΓΗΠ. ΑΣΤΕΡΑ:AΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ Α – ΚΑΛΥΒΙΑ 12.00
5/ ΓΗΠ. Μ.ΒΡΥΣΗΣ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ -ΝΙΚΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 10.30