Αύριο το Καλλιθέα-Απόλλων Λάρισας!
Δείτε τα αποτελέσματα της σημερινής ημέρας του Κυπέλλου Ελλάδος, καθώς και τις βαθμολογίες των ομίλων.
Ο δεύτερο αγώνας για τον όμιλο του ΠΑΣ Λαμία, η Καλλιθέα θα υποδεχθεί τον Απόλλων Λάρισας αύριο στις 18:15.
Πιο αναλυτικά:
1ος όμιλος
Τρίτη 19/9: Ηρακλής – ΟΦΗ αναβλήθηκε
Τετάρτη 20/9: Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης 1-0
2ος όμιλος
Τρίτη 19/9: Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 0-1
Τετάρτη 20/9: ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός 2-1
3ος όμιλος
Τετάρτη 20/9: AEK – Λαμία 2-0
Πέμπτη 21/9 (18:15): Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας
4ος όμιλος
Τετάρτη 20/9: Ατρόμητος – Κέρκυρα 1-0
Πέμπτη 21/9 (16.00): Σπάρτη – Τρίκαλα
5ος όμιλος
Τρίτη 19/9: Ολυμπιακός – Αστέρας Τρίπολης 2-1
Πέμπτη 21/9 (16.00): Κισσαμικός – Αχαρναϊκός
6ος όμιλος
Τρίτη 19/9: Πανσερραϊκός – Εργοτέλης 2-0
Τρίτη 19/9: Ξάνθη – Παναιτωλικός 2-0
7ος όμιλος
Πέμπτη 21/9 (16.00): Πανιώνιος – ΠΑΣ Γιάννινα
Πέμπτη 21/9 (20.30): Παναιγιάλειος – Άρης
8ος όμιλος
Τετάρτη 20/9: Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
Τετάρτη 20/9: Παναθηναϊκός – Λάρισα 2-0
Η βαθμολογία των ομίλων (1η αγωνιστική):
1ος όμιλος
Πλατανιάς 3
Ηρακλής 0
ΟΦΗ 0
Απόλλων Σμύρνης 0
2ος όμιλος
ΠΑΟΚ 3
Απόλλων Πόντου 3
Λεβαδειακός 0
Αιγινιακός 0
3ος όμιλος
ΑΕΚ 3
Λαμία 3
Καλλιθέα 0
Απόλλων Λάρισας 0
* Καλλιθέα και Απόλλων Λάρισας έχουν αγώνα λιγότερο
4ος όμιλος
Ατρόμητος 3
Τρίκαλα 0
Κέρκυρα 0
Σπάρτη 0
* Σπάρτη και Τρίκαλα έχουν αγώνα λιγότερο
5ος όμιλος
Ολυμπιακός 3
Αστέρας Τρίπολης 0
Κισσαμικός 0
Αχαρναϊκός 0
* Κισσαμικός και Αχαρναϊκός έχουν αγώνα λιγότερο
6ος όμιλος
Ξάνθη 3
Πανσερραϊκός 3
Παναιτωλικός 0
Εργοτέλης 0
7ος όμιλος
* τα δύο ματς της 1ης αγωνιστικής διεξάγονται την Πέμπτη
8ος όμιλος
Παναθηναϊκός 3
Παναχαϊκή 3
Αναγέννηση Καρδίτσας 0
Λάρισα 0
Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής
1ος όμιλος
ΟΦΗ – Πλατανιάς
Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής
2ος όμιλος
Απόλλων Πόντου – ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός – Αιγινιακός
3ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ
Λαμία – Καλλιθέα
4ος όμιλος
Τρίκαλα – Ατρόμητος
Κέρκυρα – Σπάρτη
5ος όμιλος
Αχαρναϊκός – Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης – Κισσαμικός
6ος όμιλος
Εργοτέλης – Ξάνθη
Παναιτωλικός – Πανσερραϊκός
7ος όμιλος
Άρης – Πανιώνιος
ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιγιάλειος
8ος όμιλος
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός
Λάρισα – Παναχαϊκή