Β΄Φθιώτιδας: Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επόμενη αγωνιστική!
Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων από τους τρεις ομίλους της Β΄Φθιώτιδας καθώς και πως έχουν διαμορφωθεί οι βαθμολογίες των ομίλων. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #ΕρασιτεχνικόΠοδόσφαιρο #βαθμολογίες #SportsNews #season2022_2023
Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων από τους τρεις ομίλους της Β΄Φθιώτιδας καθώς και πως έχουν διαμορφωθεί οι βαθμολογίες των ομίλων.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και η επομενη αγωνιστική:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 0-5
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 0-5
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 0-3
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 0-3 ά.α.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15
- ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 15
- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 12
- ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ 7
- ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ 7
- ΣΚΑΡΦΕΙΑ 6
- ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 6
- ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 3
- ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ 3
- ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΑΣ 3-0 ά.α.
ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 0-3 ά.α.
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 5-0
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 1-3
ΔΙΒΡΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 3-1
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 0-4
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 2-5
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΕΝΩΣΗ 2010 10
- ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 9
- ΔΙΒΡΗ 8
- ΤΣΟΥΚΑ 7
- ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ 6
- ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ 6
- ΓΑΡΔΙΚΙ 5
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 5
- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 0
- ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (5η)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΤΣΟΥΚΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΔΙΒΡΗ
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΓΑΡΔΙΚΙ
3ος ΟΜΙΛΟΣ (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 4-0
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 3-0 ά.α.
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 0-6
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΓΛΥΦΑ 4-4
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 13
- ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 12*
- ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 9
- ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ 8
- ΓΛΥΦΑ 7*
- ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ 7
- ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4
- ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 4
- ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 3
- ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ 0
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (6η)
ΓΛΥΦΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ
ΟΜΒΡΟΣ ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ