Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΕρασιτεχνικό ΠοδόσφαιροΠοδόσφαιρο

Οι αγώνες του σαββατοκύριακου στη Φθιώτιδα!

Δείτε τι περιλαμβάνει το “μενού” των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Φθιώτιδας.

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   21η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Α! Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2017-2018.

 

  

    ΣΑΒΒΑΤΟ                       24/02/2018                         ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ           15.30

   1/ ΓΗΠ.  ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΩΝ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ

   2/ ΓΗΠ.  ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΔΟΞΑ  ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ  2011      

   3/ ΓΗΠ.  ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008    

   4/ ΓΗΠ.  ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  –  ΟΜΒΡΟΣ

   5/ ΓΗΠ.  ΚΑΤΩ  ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  

   6/ ΓΗΠ.  ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ  –  ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  

   7/ ΓΗΠ.  ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ:ΝΕΟ  ΚΡΙΚΕΛΛΟ  –  ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   16η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  Β!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2017-2018.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ                                   24/02/2018         ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ          15.30

1/ ΓΗΠ.  ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ:ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ ΓΗΠ.  ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

3/ΓΗΠ.   ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  –  Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ                                   25/02/2018         ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ          15.30

 1/ΓΗΠ.  ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΚΟΜΝΗΝΟΣ

 2/ΓΗΠ.  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  –  ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ  

 3/ΓΗΠ.  ΜΩΛΟΥ:ΡΕΓΚΙΝΙ  –  ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  

 4/ΓΗΠ.  ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ  –  ΣΚΑΡΦΕΙΑ

 5/ΓΗΠ.  Ε.Π.Σ.Φ. :ΔΙΒΡΗ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   

 6/ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  –  ΓΛΥΦΑ

 7/ΓΗΠ.  Π.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  –  ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

 8/ΓΗΠ.   ΠΕΤΡΩΤΟΥ:ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝ.  –  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ

 9/ΓΗΠ.   ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10/ΓΗΠ.  ΚΑΛΥΒΙΩΝ:ΚΑΛΥΒΙΑ  –  ΦΡΑΝΤΖΗ

11/ΓΗΠ.  ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔ. – ΑΝΑΓ.  ΔΥΤ.  ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την  9η  αγωνιστική  για  το πρωτάθλημα   ΝΕΩΝ  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  

2017-2018.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ                       24/02/2018                ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         10.30        

1/ΓΗΠ.   Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

2/ΓΗΠ.   ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  

ΚΥΡΙΑΚΗ                       25/02/2018                ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         10.30        

1/ΓΗΠ.   ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   για  την  9η  αγωνιστική  για  το πρωτάθλημα   ΝΕΩΝ  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  

2017-2018.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ                       24/02/2018                ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         10.30        

1/ΓΗΠ.   Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  –  ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ                       25/02/2018                ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         10.30        

1/ΓΗΠ.   ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ  –  ΜΑΛΕΣΙΝΑ  2008

2/ΓΗΠ.   ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  –  ΑΡΗΣ  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ  

Σας  γνωρίζουμε  τους    αγώνες  που  θα  διεξαχθούν   από  αναβολή  για  το  πρωτάθλημα   ΠΑΙΔΩΝ   που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2017-2018.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ                       25/02/2018                ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         10.30

ΓΗΠ.   ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΝΤΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ  Α!  –  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ         

ΠΕΜΠΤΗ                       01/03/2018                ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         16.00

ΓΗΠ.   Ε.Π.Σ.Φ.:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ  –  ΝΙΚΗ  ΑΓ.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button