Β΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

Η 8η στροφή της Β΄Φθιώτιδας!

Πολλές κρίσιμες αναμετρήσεις περιλαμβάνει η 8η αγωνιστική της Β΄Φθιώτιδας. Εντός έδρας ο ΑΟ Καμμένων Βούρλων, ντέρμπι κορυφής για τον δεύτερο και τρίτο όμιλο, καθώς ο Ευρυτανικός υποδέχεται τον Ατρόμητο Π. Γιαννιτσούς ενώ η ΑΕ Εχιναίων θα παίξει εκτός έδρας με τον Κεραυνό Βαθύκοιλου.

Σας  γνωρίζουμε  τους  αγώνες  που  θα  διεξαχθούν    για  την   8η  αγωνιστική  του  πρωταθλήματος  της  B!  Κατηγορίας  που  διοργανώνει  η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την  αγωνιστική  περίοδο  2018-2019.

ΣΑΒΒΑΤΟ              01/12/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         15.00

1/ΓΗΠ.   ΓΛΥΦΑΣ:ΓΛΥΦΑ  –  ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.   ΑΝΘΗΛΗΣ:ΠΑΟ  ΑΝΘΗΛΗΣ  –  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ             02/12/2018                       ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ         15.00

 1/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΚΑΜ.  ΒΟΥΡΛΑ  –  ΡΕΓΓΙΝΙ

2/ΓΗΠ.  ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΔΙΒΡΗ  –  ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ

3/ΓΗΠ.  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ:ΑΕΤΟΣ  ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ  –  ΚΟΜΝΗΝΟΣ

4/ΓΗΠ.  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ.  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  –  ΣΚΑΡΦΕΙΑ

5/ΓΗΠ.  ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ  –  ΟΜΒΡΟΣ

6/ΓΗΠ.  ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  –  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ.  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

7/ΓΗΠ.  ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΤΣΟΥΚΑ  –  ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ  ΠΕΤΡΩΤΟΥ

8/ ΓΗΠ.  ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ  ΖΗΛΕΥΤΟΥ  –  ΓΑΡΔΙΚΙ

9/ΓΗΠ.  ΡΟΔΩΝΙΑΣ:ΘΥΕΛΛΑ  ΡΟΔΩΝΙΑΣ  –  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

10/ΓΗΠ.  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ  –  Α.Ε.  ΕΧΙΝΑΙΩΝ

11/ΓΗΠ.  ΑΡΚΙΤΣΑΣ:ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ  –  ΚΑΛΑΠΟΔΙ

 

Οι Βαθμολογίες:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 15
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 14
ΡΕΓΓΙΝΙ 13
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 13
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 12
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9
ΚΟΜΝΗΝΟΣ 7
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 4
ΣΚΑΡΦΕΙΑ 1
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ -6

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 17
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 17
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 16
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 14
ΘΥΕΛ. ΡΟΔΩΝΙΑΣ 10
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 9
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 8
ΤΣΟΥΚΑ 4
ΟΜΒΡΟΣ 1
ΓΑΡΔΙΚΙ 1
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 0

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 17
ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 16
ΔΙΒΡΗ 13
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 13
ΓΛΥΦΑ 9
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 8
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 7
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 6
ΦΡΑΝΤΖΗ 3
ΜΑΛΙΑΚΟΣ -6

Διαβάστε επίσης

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Back to top button