Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της Α’ και της Β’ Φθιώτιδας!

0
72

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους διαιτητές στα πρωταθλήματα της Α’ και της Β’ Κατηγορίας.

Πρωτάθλημα Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 12-01-2019 ΩΡΑ: 15.00
Α΄ κατηγορία 14η αγωνιστική

Ακολούθησε το LamiaSports στο Facebook
dess-code

Αγώνας:       ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ -ΑΤΑΛΑΝΤΗ

Διαιτητής:       ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:      ΚΑΛΥΒΑΣ -ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ

Αγώνας:           ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΑΡΗΣ ΑΓ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Βοηθοί:          ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ- ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:       ΚΑΛΥΒΙΑ- ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ

Διαιτητής:          ΤΖΟΒΑΡΑΣ

Βοηθοί:         ΚΟΜΗΤΗΣ – ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Αγώνας:       ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Διαιτητής:        ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

Αγώνας:       ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΟ –ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΗΠ Ν ΚΡΙΚΕΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΖΑΦΕΙΡΗΣ – ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:       ΑΝΑΓ ΔΥΤ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ-ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ  ΓΗΠ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ -ΧΑΝΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας – Σάββατο 1201-2019
11η αγωνιστική

Αγώνας:       ΦΡΑΝΤΖΗ –ΓΛΥΦΑ     ΓΗΠ ΦΡΑΝΤΖΗ ΩΡΑ 12:00

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝ

Βοηθοί:      ΚΑΚΛΗ ΙΦ- ΓΡΕΣΣΟΣ

Αγώνας:      ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ –ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ     

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:          ΒΛΑΧΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:       ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ -ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ -ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αγώνας:       ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ –ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ

Διαιτητής:       ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:         ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α-ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 13-01-2019 ΩΡΑ: 15.00
11η αγωνιστική

Αγώνας:       ΚΟΜΝΗΝΟΣ-ΡΕΓΓΙΝΙ

Διαιτητής:       ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ

Βοηθοί:      ΓΡΕΣΣΟΣ –ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ

Αγώνας:           ΑΣΤΗΡ ΑΓ ΣΕΡΑΦΕΙΜ -ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Διαιτητής:       ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:          ΦΑΡΜΑΚΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ

Αγώνας:       ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ

Διαιτητής:       ΣΤΑΥΡΟΥ

Βοηθοί:         ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΚΑΚΛΗ ΙΦ

Αγώνας:       ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ-ΚΑΜ ΒΟΥΡΛΑ

Διαιτητής:       ΤΣΙΑΒΟΣ

Βοηθοί:         ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ -ΚΟΛΟΒΟΣ

Αγώνας:       ΓΑΡΔΙΚΙ-ΟΜΒΡΟΣ  ΓΗΠ ΑΜΟΥΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΚΑΤΑΡΑΧΙΑΣ

Βοηθοί:         ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ-ΤΣΟΚΑΝΟΣ

Αγώνας:       ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ-ΤΣΟΥΚΑ

Διαιτητής:       ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Βοηθοί:      ΖΑΦΕΙΡΗΣ -ΒΛΑΧΟΣ

Αγώνας:    ΑΝΑΓ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ- ΑΤΡΟΜ  ΠΑΛ ΓΙΑΝΙΤΣΟΥΣ ΓΗΠ ΕΠΣΦ ΩΡΑ: 15.30

Διαιτητής:       ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:          ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ-ΔΑΟΥΚΛΙΩΤΗΣ Α

Αγώνας:       ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ –ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ   ΓΗΠ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

Διαιτητής:       ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ

Βοηθοί:         ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ   ΓΗΠ ΜΕΓ ΒΡΥΣΗΣ

Διαιτητής:       ΦΡΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Βοηθοί:         ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΠΡΕΚΗΣ

Comments

comments

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here