Νέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΣτοίχημα

To Περού ορίζει την τύχη του!

Οι στοιχηματικές προβλέψεις του us-sportsbet.com από τον Χρήστο Βενίδη!

Καλησπέρα, η χθεσινή μέρα ήταν πολύ καλή στοιχηματικά καθώς περάσαν οι διπλές προτάσεις στον αγώνα U21 Γερμανία-Δανία και στο Copa America στο Ιαπωνία-Χιλή.

Επίσης πέρασε και το 2-3 goal στον αγώνα U21 Σερβία-Αυστρία.

Σήμερα θα ασχοληθούμε με δυο αγώνες από το Copa America και με δυο αγώνες από την τελική φάση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος U21 που γίνεται στα γήπεδα της Ιταλίας.

UEFA U21: ΑΓΓΛΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ (22:00)

Οι Άγγλοι μια από τις ποιο ταλαντούχες ομάδες του τουρνουά ρίχνεται στην μάχη της τελικής φάσης στα γήπεδα της Ιταλίας.

Σαφώς και είναι ένα από τα φαβορί για την κατάκτηση του τροπαίου, με παίχτες σαν τον Ντομινίκ Σολάνκε της Λίβερπουλ. Και η Γαλλία φυσικά είναι απ τα φαβορί της διοργάνωσης με παίχτες ταλαντούχους και τεχνικά άρτιους παρά την νεαρή τους ηλικία.

Με αυτά τα δεδομένα περιμένουμε ένα πάρα πολύ δυνατό και αμφίρροπο παιχνίδι ανάμεσα
στις δυο ομάδες.

Διαβάστε εδώ την ανάλυση του αγώνα και τις στοιχηματικές προτάσεις απο το us-sportsbet.com

UEFA U21: ΡΟΥΜΑΝΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ (19:30)

Η Ρουμανία τερμάτισε πρώτη στον 8ο με 24 βαθμούς σε 10 αγώνες με 7 νίκες και 3 ισοπαλίες.

Οι Ρουμάνοι είναι γενικά από τις σφιχτές ομάδες και επιθετικά αλλά και αμυντικά. Η Κροατία ήταν στον ίδιο όμιλο με την Ελλάδα και τερμάτισε πρώτη με 25 βαθμούς σε 10 αγώνες. Στο ροστερ της ξεχωρίζει ο 20άχρονος στραικέρ Γιόσιπ Μπρεκάλο με 7 γκολ στα προκριματικά.

Και αυτη η αναμέτρηση θα κριθεί οριακά ανάμεσα σε δυο ομάδες με διαφορετική φιλοσοφία στο παιχνίδι τους.

COPA AMERICA: ΒΟΛΙΒΙΑ-ΠΕΡΟΥ (00:30)

Το Περού ίσως υποτίμησε λίγο την Βενεζουέλα, ειδικά στο πρώτο ημίχρονο και ενώ είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων δεν κατάφερε να σκοράρει.

Σήμερα αντιμετωπίζουν θεωρητικά την πιο αδύναμη ομαδα του ομίλου και θα πρέπει να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα για να παραμείνουν στο κυνήγι της πρόκρισης.

Η Βολιβία και αυτή δεν τα κατάφερε και υποτάχθηκε στην ανωτερότητα των παιχτών της Βραζιλίας. Σήμερα θα βρουν απέναντι τους μια πολύ ποιοτική ομάδα που έχει ανάγκη τους βαθμούς της νίκης.

COPA AMERICA: ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ (03:30)

H Βραζιλία έκανε αυτό πoυ έπρεπε αν και δυσκολεύτηκε για ένα ημίχρονο από την Βολιβία. Στο δεύτερο ημίχρονο με έναν εκπληκτικό Κουτίνιο που πέτυχε δυο τέρματα πήρε την νίκη με 3-0 μηδέν.

Η Βενεζουέλα προσπάθησε να δυσκολέψει το Περού και τα κατάφερε αποσπόντας την ισοπαλία στην πρεμιέρα της πρώτης αγωνιστικής των ομίλων. Σήμερα απέναντι στην ποιοτικά ανώτερη Βραζιλία καλείτε να αντέξει 90 λεπτά πίεσης .