Νέα από ΕλλάδαΠοδόσφαιροΤοπικά

Εντός έδρας πρεμιέρα για τον ΑΠΟ Αταλάντης!

Με παιχνίδι στην έδρα του και με αντίπαλο έναν γείτονα θα κάνει πρεμιέρα στη Γ΄Εθνική ο ΑΠΟ Αταλάντης.

Με παιχνίδι στην έδρα του και με αντίπαλο έναν γείτονα θα κάνει πρεμιέρα στη Γ΄Εθνική ο ΑΠΟ Αταλάντης.

Πριν από λίγα λεπτά έγινε γνωστή η πρώτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής, όπου θα βρει τον ΑΠΟ Αταλάντης να παίζει εντός έδρας με τον ΑΟ Ποταμιάς, στο πλαίσιο του 3ου ομίλου της κατηγορίας.

Betατζής

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ μετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ. Για τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Η πρεμιέρα των ομίλων της Γ’ Εθνικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού-Ένωση Άνθειας Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθη

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Γιαννιτσά-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς-Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμιάς-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακήνων-Άρης Παλαιοχωρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Διου
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

4ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμης
ΑΕΠ Καραγγιανίων-ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος-ΑΣ Άνω Μεράς
Ακράτητος-Κηφισιά
Εθνικός-Φωστήρας
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός-Καλλιθέα
Κερατσίνι- Άγιοι Ανάργυροι

6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Παλληνιακός-Ρόδος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών-Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

7ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΠΣ η Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Τσιβιλή
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός

8ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Πόρος

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Διαβάστε επίσης

Close
Back to top button
Close