Άλλα αθλήματαΒόλειΜπάσκετΝέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιροΠόλο

Αθλητικές μεταδόσεις (19/10)

Δείτε το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

FOX

New York Yankees – Houston Astros
MLB

02:00
FOX

TBC – TBC
MLB

03:00
EUROSPORT

Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών
Πινγκ Πονγκ

11:30
COSMOTE SPORT 8

Σαν Πάουλι – Ντάρμσταντ
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:00
ΕΡΤ SPORTS

ΑΝΟ Γλυφάδας – Απόλλων Σμύρνης
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 2

Μπλάκμπερν – Χάντερσφιλντ
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Καλαμάτα – Ιωνικός
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 250
Τένις

15:00
ΕΡΤ PLAY 4

Λάρισα – Ηρακλής
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Άρης – Ιωνικός
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

Προμηθέας – Κολοσσός
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Πανιώνιος – Ρέθυμνο
Basket League

15:45
FOX SPORTS

College Gameday 2019 Ε10
NCAA

16:00
NOVASPORTS 1

Λάτσιο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 9

Ουνιόν Βερολίνου – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Βέρντερ Βρέμης – Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Λειψία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Περιστέρι
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Τότεναμ – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Μπάρνσλι – Σουόνσι
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ SPORTS

ΠΑΟΚ – ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Basket League

17:45
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 250
Τένις

18:00
NOVASPORTS 5

Λιόν – Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:30
NOVASPORTS 3

Προημιτελικός
Socca World Cup

18:40
NOVASPORTS 1

Νάπολι – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Βάαλβικ – Αγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – ΟΦΗ
Super League

19:30
NOVASPORTS 3

Προημιτελικός
Socca World Cup

19:45
ΕΡΤ SPORTS

Παναιτωλικός – ΑΕΛ
Super League

20:00
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα
Ποδηλασία

20:00
NOVASPORTS 3

Προημιτελικός
Socca World Cup

20:50
COSMOTE SPORT 9

Μπαρτσελόνα – Παρί Σεν Ζερμέν
VELUX EHF Champions League

21:00
COSMOTE SPORT 8

Ομπραντόιρο – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
COSMOTE SPORT 7

Σκάντιτσι – Σαν Μπερνάρντο Κούνεο
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 1

Γιουβέντους – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Προημιτελικός
Socca World Cup

21:55
COSMOTE SPORT 2

Μαγιόρκα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00

Ετικέτες
autovision

prwto

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close