Β΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικό Ποδόσφαιρο

ΑΕ Εχιναίων – Θύελλα Μεγ. Βρύσης: Άνετη επικράτηση για τους γηπεδούχους!(pics+vid)

Στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής της Β΄Φθιώτιδας και για τον 3ο όμιλο, η ΑΕ Εχιναίων υποδέχθηκε στο γήπεδο της Στυλίδας, τη Θύελλα Μεγάλης Βρύσης.

Ένα εύκολο απόγευμα είχε η ΑΕ Εχιναίων απέναντι στη Θύελλα Μεγ. Βρύσης, την οποία και κέρδισε με σκορ 5-0.

Το πρώτο ημίχρονο κύλισε με την Ένωση να προηγείται με 3-0 σκορ, χάρη σε γκολ του Μπλούνα και δύο τέρματα του Στόκα.

Ο Στόκας, είχε ένα ακόμη γκολ για την άμυνα της Θύελλας κάνοντας στο δεύτερο ημίχρονο το 4-0 ενώ το τελικό 5-0 ήρθε από τον Λαΐνα έπειτα από σέντρα του Σωτήρη Σχουλή.