Επέστρεψε στις νίκες το Ρεγγίνι!(pics)

Ένα εύκολο απόγευμα είχε σήμερα για την 9η αγωνιστική της Β΄Φθιώτιδας και για τον 1ο όμιλο το Ρεγγίνι.

Η ομάδα του Ρεγγινίου κέρδισε με σκορ 5-0 την Αταλάντη 92΄στο γήπεδο του Μώλου, επιστρέφοντας έτσι στις νίκες μετά την εκτός έδρας ήττα από τον Παρνασσό με 4-0.

Τα γκολ για τους γηπεδούχους πέτυχαν ο Δημήτρης Νάσιος (2΄), ο Θανάσης Κωστάκος (30΄, 51΄, 59΄) και ο Χρήστος Τσάνα (35΄).

Ακολουθεί η ανακοίνωση του Ρεγγινίου:

Επανήλθε στις νίκες το Ρεγγίνι με το επιβλητικό 5-0 επί της Αταλάντης 92 στο γήπεδο του Μωλου. Το σκορ άνοιξε στο 2 λεπτό ο Δημήτρης Νάσιος, διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα μας ο Θανάσης Κωστάκος στο 30 και το 3-0 έκανε στο 35 ο Χρήστος Τσάνα που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο με άλλα δύο γκολ στο 51και 59 του Θανάση Κωστάκου έγινε το τελικό 5-0 αφού η ομάδα μας στη συνέχεια κατέβασε ταχύτητα. (βίντεο με τα τρία από τα 5 γκολ).