Α΄ ΦθιώτιδαςΒ΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικά

Το πρόγραμμα της Α΄ και της Β΄Φθιώτιδας!

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα της 21ης αγωνιστικής της Α΄Φθιώτιδας και τους αγώνες που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 17ης και της 20ης για την Β΄κατηγορία!

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν    για την 21η  αγωνιστική  του πρωταθλήματος  της Α Κατηγορίας « ΑΡΗΣ  ΔΑΡΡΑΣ» που διοργανώνει η  Ε.Π.Σ.Φ.  για  την αγωνιστική  περίοδο 2019-2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ                  14/03/2020 ΩΡΑ  ΕΝΑΡΞΗΣ                          16.00  

Betατζής

1/ ΓΗΠ.  ΜΕΓ.  ΒΡΥΣΗΣ:ΚΑΛΥΒΙΑ  – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ  

2/ ΓΗΠ.  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ:ΔΑΦΝΗ  ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΝ/ΣΗ  ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  

3/ΓΗΠ.   ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ.  ΚΩΝ/ΝΟΥ

4/ΓΗΠ.   ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΣ  – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

5/ΓΗΠ.   ΛΑΡΥΜΝΑΣ :ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

6/ΓΗΠ.   ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ:ΝΙΚΗ  ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ

 

Σας  γνωρίζουμε  τους αγώνες  που θα διεξαχθούν    για την 17η – 20η  αγωνιστική  του πρωταθλήματος  της B Κατηγορίας που  διοργανώνει η Ε.Π.Σ.Φ. για  την αγωνιστική περίοδο 2019-2020. 

ΣΑΒΒΑΤΟ              14/03/2020             ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                   16.00  

1/ΓΗΠ.     ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ  ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ

2/ΓΗΠ.     ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ  – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

3/ΓΗΠ.     ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ  92 – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

4/ΓΗΠ.     ΓΛΥΦΑΣ:ΓΛΥΦΑ  – Α.Ε.Ν.ΑΜΠΛΙΑΝΗ  

   ΚΥΡΙΑΚΗ               15/03/2020           ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ                   16.00

1/ΓΗΠ.    ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ:ΑΣΤΗΡ  ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

2/ΓΗΠ.    ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ:ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ  – ΚΑΛΑΠΟΔΙ  

3/ΓΗΠ.    ΜΩΛΟΥ:ΡΕΓΓΙΝΙ  – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  

4/ΓΗΠ.    ΑΓ.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

5/ΓΗΠ.    ΣΤΑΥΡΟΥ:ΑΣΤΗΡ  ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

6/ΓΗΠ.    ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ  – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

7/ΓΗΠ.    ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

8/ΓΗΠ.    ΠΕΛΑΣΓΙΑΣ:ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ  – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

  9/ΓΗΠ.    ΔΟΜΟΚΟΥ:ΑΧΙΛΛΕΥΣ  ΔΟΜΟΚΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ  ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

10/ΓΗΠ.    ΟΜΒΡΙΑΚΗΣ:ΟΜΒΡΟΣ  – ΔΙΒΡΗ

Ετικέτες
autovision

Διαβάστε επίσης

Back to top button
Close