Το πανόραμα των αγώνων της Γ΄Εθνικής
Νίκη για τον Οπούντιο Μαρτίνου, ισοπαλία για το Διστόμο.
Πιο αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
14η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σκουτάρεως 1-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Προσκυνητών 1-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Καβάλα 0-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – ΑΕ Διδυμοτείχου 0-1
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Επόμενη Αγωνιστική (4/2)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου
Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
2ος όμιλος
21η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Καρίτσας 1-2
Αλμωπός Αριδαίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 3-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 3-1
Καμπανιακός – Κιλκισιακός 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Εδεσσαϊκός 0-2
Νάουσα – ΑΟ Καρδίας 2-0
Πιερικός – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0
Ρεπό: Ηρακλής
Επόμενη Αγωνιστική (4/2)
Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
Κιλισιακός – Ηρακλής
Μακεδονικός – Νάουσα
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά
3ος όμιλος
17η αγωνιστική
Δόξα Κρανούλας – Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2
Λευκίμμη – Αστέρας Παραποτάμου 1-1
Μακεδονικός Φούφα – Πανλευκάδιος 2-0
Νέος Αμφίλοχος – Ερμής Αμυνταίου 1-0
Πόντιοι Καραγιαννίων – Καστοριά 3-2
Τηλυκράτης – Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Ρεπό: Θεσπρωτός
Επόμενη Αγωνιστική (4/2)
Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας
Μακεδονικός Φούφα – Πόντιοι Καραγιαννίων
Πανλευκάδιος – Λευκίμμη
Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος
4ος όμιλος
17η αγωνιστική
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Σελλάνων 0-0
Βόλος – Αχιλλέας Φαρσάλων 6-2
Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός 1-1
Νίκη Βόλου – Θήβα 0-0
Οπούντιος Μαρτίνου – Βελούχι 2-1
Ρήγας Φεραίος – Ολυμπιακός Βόλου 0-1
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας
Επόμενη Αγωνιστική (4/2)
Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου
Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου
Θήβα – Βόλος
Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος