Β΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικό Ποδόσφαιρο
Β΄Φθιώτιδας: Αποτελέσματα, βαθμολογίες και επόμενη αγωνιστική!
Άλλοι έκαναν το 2 στα 2, άλλοι έκαναν πρεμιέρα την 2η αγωνιστική και άλλοι συνεχίζουν με μηδέν πόντους. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής της Β΄Φθιώτιδας καθώς και τις βαθμολογίες και των τριών ομίλων.
Άλλοι έκαναν το 2 στα 2, άλλοι έκαναν πρεμιέρα την 2η αγωνιστική και άλλοι συνεχίζουν με μηδέν πόντους. Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής της Β΄Φθιώτιδας καθώς και τις βαθμολογίες και των τριών ομίλων.
Τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο:
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ | 3-0 α.α. |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | 3-0 α.α. |
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ | 5-1 |
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 | 2-1 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ | 2-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ | 3-0 |
ΡΕΠΟ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
Η βαθμολογία:
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ | 6 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | 6 |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ | 6 |
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ | 6 |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ | 3 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ | 3 |
ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ | 3 |
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ | 3 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 | 0 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ | 0 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ | 0 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | 0 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ | 0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | ματαιθ. |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ | |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ | |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ | |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ | |
ΡΕΠΟ: ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 |
Τα αποτελέσματα στον 2ο όμιλο:
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ | 1-1 |
ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 5-1 |
ΟΜΒΡΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | 4-1 |
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΤΣΟΥΚΑ | 0-3 α.α. |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 9-1 |
ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ |
Η βαθμολογία:
ΟΜΒΡΟΣ | 6 |
ΤΣΟΥΚΑ | 6 |
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ | 4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | 3 |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ | 3 |
ΕΝΩΣΗ 2010 | 3 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 3 |
ΦΡΑΝΤΖΗ | 1 |
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 0 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 0 |
ΓΑΡΔΙΚΙ | 0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ – ΦΡΑΝΤΖΗ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΕΝΩΣΗ 2010 | |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΟΜΒΡΟΣ | |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ | 3-0 α.α. |
ΡΕΠΟ: ΤΣΟΥΚΑ |
Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΦΑ | 1-2 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ | 0-4 |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | 3-0 α.α. |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | 1-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ | 2-1 |
ΡΕΠΟ: ΔΙΒΡΗ |
Η βαθμολογία:
ΓΛΥΦΑ | 6 |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ | 6 |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | 4 |
ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ | 3 |
ΔΙΒΡΗ | 3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ | 3 |
ΗΡ. ΡΟΔΙΤΣΑΣ | 3 |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ | 1 |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ | 0 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ | 0 |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | 0 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΓΛΥΦΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ |
ΔΙΒΡΗ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ |
ΗΡ. ΡΟΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ |
ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ |
ΡΕΠΟ: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ |