«Καθάρισε» ο Θυμιανόπουλος για τον Δαφνησιακό! (pics)

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κ. Θυμιανόπουλο, ο Δαφνησιακός Αρκίτσας ξεπέρασε το εμπόδιο του Παμμωλιακού και συνεχίζει το αήττητο σερί του. #ΕΠΣΦθιώτιδας #Β_Φθιώτιδας #Παμμωλιακός #ΔαφνησιακόςΑρκίτσας

Με 1-3 σκορ και μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κ. Θυμιανόπουλο, ο Δαφνησιακός Αρκίτσας πέρασε από την έδρα του Παμμωλιακού σε αγώνα για την 5η αγωνιστική της Β΄Φθιώτιδας και για τον 1ο όμιλο της κατηγορίας.

Ο σέντερ φορ της Ακρίτσας με δύο προσωπικά του γκολ στο 16΄και στο 22΄του αγώνα έβαλε μπροστά στο σκορ την ομάδα του, η οποία κράτησε το προβάδισμα μέχρι το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Ο Παμμωλιακός στην επανάληψη, αντέδρασε ανέβηκε ψηλά και κατάφερε με τον Μπουσδούκο να μειώσει το σκορ στο 54΄μπαίνοντας ξανά στο παιχνίδι.

Παρόλο αυτά, η απάντηση του Δαφνησιακού στο γκολ του Μώλου ήταν άμεση με τον Ζαχάρη να γράφει τον επίλογο της αναμέτρησης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 56΄του αγώνα.