«Καθάρισε» από το πρώτο ημίχρονο ο Αστέρας Αγ. Σεραφείμ!

Με δύο γκολ από το πρώτο ημίχρονο ο Αστέρας Αγίου Σεραφείμ κέρδισε τα Καμένα Βούρλα στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής της Β΄Φθιώτιδας και για τον 1ο όμιλο της κατηγορίας.

Ο Τσιγαρίδας «κέρναγε» και οι Μπατσογιάννης και Γκέστι σκόραραν!

Η ομάδα του Αστέρα Αγίου Σεραφείμ «καθάρισε» το παιχνίδι με τα Καμένα Βούρλα από το πρώτο ημίχρονο κερδίζοντας με 2-0 σκορ και παίρνοντας έτσι ένα σημαντικό τρίποντο.

Το 1-0 έγινε από εκτέλεση κόρνερ του Δημήτρη Τσιγαρίδα και κεφαλιά του Νίκου Μπατσογιάννη.

Λίγο αργότερα, ο Τσιγαρίδας και πάλι σε ρόλο «πασέρ», εκτέλεσε φάουλ για τον Αστέρα και ο Γκέστι Σλοβάρι με κεφαλιά έγραψε το τελικό 2-0.

Photo Credits: Costas Datsikas