Νέα από ΕλλάδαΝέα από ΚόσμοΠοδόσφαιρο

Αθλητικές μεταδόσεις (14/4)

Δείτε τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Δείτε τι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

 

Πρόγραμμα τηλεόρασης

ΩΡΑΑΓΩΝΑΣΚΑΝΑΛΙ
 13:30
Νάπολι
Φροζινόνε
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A
COSMOTE SPORT 2 HD
 14:00
Χάβρη
Ναντ
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1
Novasports Prime
 14:00
Ρος Κάουντι
Ρέιντζερς
ΣΚΩΤΙΑ: Πρέμιερσιπ
COSMOTE SPORT 3 HD
 14:30
Μαγδεμβούργο
Αμβούργο
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: 2. Μπουντεσλίγκα
Novasports 3HD
 14:30
Κλαμπ Μπριζ
Αντβέρπ
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ
Novasports 4HD
 15:00
Λας Πάλμας
Σεβίλλη
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα
Novasports Start
 15:30
Φορτούνα Σιτάρντ
Φέγενορντ
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
Novasports 5HD
 16:00
Σασσουόλο
Μίλαν
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A
COSMOTE SPORT 2 HD
 16:00
Λίβερπουλ
Κρίσταλ Πάλας
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
Novasports Premier League
 16:00
Γουέστ Χαμ
Φούλαμ
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
Novasports 2HD
 16:00
Καλαμάτα
Καλλιθέα
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 2
Action 24
 16:30
Ντάρμσταντ
Φράιμπουργκ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα
Novasports Prime
 17:00
Παναθηναϊκός
Λαμία
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1
COSMOTE SPORT 1 HD
 17:00
Πάφος
ΑΠΟΕΛ
ΚΥΠΡΟΣ: 1η Κατηγορία
COSMOTE SPORT 3 HD
 17:15
Γρανάδα
Αλαβές
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα
Novasports 1HD
 17:15
ΑΕΚ
Λαύριο Megabolt

Basket League 2023-24. Play Out, 3η Αγωνιστική. Η 84η σεζόν της Basket League περιλαμβάνει 12 ομάδες

ΕΡΤ3
 17:45
Άγιαξ
Τβέντε
ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε
Novasports Start
 18:30
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Βέρντερ Βρέμης
ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα
Novasports 3HD
 18:30
Άρσεναλ
Άστον Βίλα
ΑΓΓΛΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ
Novasports Premier League
 19:00
Ουντινέζε
Ρόμα
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A
COSMOTE SPORT 2 HD
 19:15
Βίρτους Μπολόνια
Κρεμόνα
Ιταλία Lega A
COSMOTE SPORT 9 HD
 19:30
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Βιγιαρεάλ
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα
Novasports Prime
 19:30
Ρεάλ Μαδρίτης
Μπανταλόνα
Ισπανία ACB
COSMOTE SPORT 8 HD
 19:30
Άντερλεχτ
Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
ΒΕΛΓΙΟ: Γιούπιλερ Λιγκ
Novasports 2HD
 20:00
Ιντιάνα Πέισερς
Ατλάντα Χοκς
ΗΠΑ ΝΒΑ
COSMOTE SPORT 7 HD
 20:15
ΠΑΟΚ
Καρδίτσα

Basket League 2023-24. Play Out, 3η Αγωνιστική. Η 84η σεζόν της Basket League περιλαμβάνει 12 ομάδες

ΕΡΤ3
 20:30
ΑΕΚ
Άρης
ΕΛΛΑΔΑ: Σούπερ Λιγκ 1
COSMOTE SPORT 1 HD
 20:30
Αναντολού Εφές
Μπεσίκτας
Τουρκία BSL
COSMOTE SPORT 6 HD
 21:45
Ίντερ
Κάλιαρι
ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A
COSMOTE SPORT 2 HD
 21:45
Λυών
Μπρεστ
ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1
Novasports 2HD
 22:00
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Αλμερία
ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα
Novasports 1HD
 22:30
Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
Ντάλας Μάβερικς
ΗΠΑ ΝΒΑ
COSMOTE SPORT 8 HD
 22:30
Μπενφίκα
Μορεϊρένσε
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ: Πριμέιρα Λίγκα
COSMOTE SPORT 9 HD
 22:30
Λος Άντζελες Κλίπερς
Χιούστον Ρόκετς

NBA 2023-24

COSMOTE SPORT 7 HD

 

Διαβάστε επίσης

Back to top button