Β΄ ΦθιώτιδαςΠοδόσφαιροΤοπικό Ποδόσφαιρο
Β΄Φθιώτιδας: Αποτελέσματα και βαθμολογίες!
Δείτε τις βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας.
Δείτε τις βαθμολογίες των τριών ομίλων της Β΄Φθιώτιδας.
1ος όμιλος
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ | 4-3 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ | 1-2 |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ | 6-0 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ | 0-3 α.α. |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ | 3-0 |
ΡΕΓΚΙΝΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ | 3-1 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | 0-1 |
Η βαθμολογία
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ | 31 |
ΡΕΓΚΙΝΙ | 30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | 25 |
ΑΓΡΟΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ | 22 |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ | 22 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ | 18 |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ | 16 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ | 15 |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ | 13 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 | 13 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ | 10 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ | 4 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ | 2 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | -6 |
Η επόμενη αγωνιστική
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ | |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ | |
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ | 3-0 α.α. |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 | |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ | |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ | |
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ |
2ος όμιλος
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | 1-4 |
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ | 0-3 α.α. |
ΤΣΟΥΚΑ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ | 1-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ | 3-0 α.α. |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 2-5 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ | 1-1 |
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
Η βαθμολογία
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ | 26 |
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ | 25 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ | 23 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | 22 |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ | 21 |
ΣΤΑΥΡΟΣ | 17 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 16 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 15 |
ΤΣΟΥΚΑ | 11 |
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ | 7 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | 6 |
ΓΑΡΔΙΚΙ | -6 |
ΦΡΑΝΤΖΗ | -6 |
Η επόμενη αγωνιστική
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ | 0-3 α.α. |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΤΣΟΥΚΑ | |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ | |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ | |
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ | 0-3 α.α. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | |
ΡΕΠΟ: ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ |
3ος όμιλος
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ | 3-0 α.α. |
ΟΜΒΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ | 1-2 |
ΓΛΥΦΑ – ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ | 4-2 |
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | 4-0 |
ΔΙΒΡΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ | 0-2 |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 3-0 α.α. |
Η βαθμολογία
ΑΕΝΑ | 25 |
ΗΡΑΚΛΕΙΑ | 25 |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ | 17 |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ | 17 |
ΟΜΒΡΟΣ | 16 |
ΔΙΒΡΗ | 14 |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ | 12 |
ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗ | 12 |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ | 7 |
ΓΛΥΦΑ | 6 |
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 0 |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ | -6 |
Η επόμενη αγωνιστική
ΟΜΒΡΙΑΚΗ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ | |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΛΥΦΑ | 0-3 α.α. |
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ | |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΔΙΒΡΗ | |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ | |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ | 3-0 α.α. |